Madre Labs Omega 3, Olej Rybny 100kaps

Nowy produkt

Wysyłka w przeciągu 5 dni roboczych


50,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYMADRE LABS, OMEGA-3 PREMIUM FISH OIL 100 softgels - suplement diety

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 4 kapsułki (dwie dwa razy dziennie), (podczas posiłku)

Data minimalnej trwałości: minimum rok od daty zakupuOdżywka z Ameryki Madre Labs Omega-3 to suplement diety zawierający skoncentrowany olej z ryb zimnowodnych z 30% zawartością kwasów omega-3 w odpowiednich proporcjach. Suplement diety Omega 3 bogaty w te zdrowe kwasy tłuszczowe wykazuje korzystny wpływ na pracę serca i układu krążenia. Zwiększona ich podaż pozwala utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu i trójglicerydów we krwi.

Odpowiednie proporcje zdrowych kwasów tłuszczowych Omega-3 w preparacie dla sportowców i osób aktywnych Now Foods.
18% EPA (kwas eikozapentaenowy)
12% DHA (kwas dokozaheksaenowy)

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.