NOW FOODS OMEGA 3 180 EPA 120 DHA 200 kapsułek

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.


44,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

NOW FOODS OMEGA 3 180 EPA 120 DHA 200 kapsułek

Odżywka z Ameryki Now Foods Omega-3 to suplement diety zawierający skoncentrowany olej z ryb zimnowodnych z 30% zawartością kwasów omega-3 w odpowiednich proporcjach. Suplement diety Omega 3 bogaty w te zdrowe kwasy tłuszczowe wykazuje korzystny wpływ na pracę serca i układu krążenia. Zwiększona ich podaż pozwala utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu i trójglicerydów we krwi.

Odpowiednie proporcje zdrowych kwasów tłuszczowych Omega-3 w preparacie dla sportowców i osób aktywnych Now Foods.
18% EPA (kwas eikozapentaenowy)
12% DHA (kwas dokozaheksaenowy)

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 4 kapsułki (dwie dwa razy dziennie), (podczas posiłku)

Data minimalnej trwałości: 01.2021

- SKŁADNIKI na 2 kapsułki

Tłuszcz2 g**
Fish Oil Concentrate2000 mg**
Kwasy Omega-3680 mg**
EPA (Eicosapentaenoic Acid)360 mg**
DHA (Docosahexaenoic Acid)240 mg**
Inne kwasy tłuszczowe z grupy Omega-380 mg**
Wartość energetyczna 20 kcal**
Kalorie z tłuszczu20 kcal**
Żelatyna****
Gliceryna****
Witamina E (naturalne D-alfa-tokoferol)****
Sardynki****
Sardele****
Makrele****
Witamina E (z soi)****

Produkt jest pozbawiony: drożdży, pszenicy, glutenu, mleka, jaj, skorupiaków.

- PRODUCENT

Produkty firmy Now Foods importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy każdy produkt z USA.

Now Foods istnieje od 1968 roku i jest liderem sprzedaży produktów naturalnych. Jej korzenie sięgają czasów, w których suplementy diety nie były tak powszechnie stosowane. Misją firmy jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości w przystępnej cenie. Własne laboratorium, liczne badania i lata doświadczeń pozwalają na produkcję suplementów umożliwiających ludziom prowadzenie zdrowego trybu życia.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.

Opinie

Napisz opinię

NOW FOODS OMEGA 3 180 EPA 120 DHA 200 kapsułek

NOW FOODS OMEGA 3 180 EPA 120 DHA 200 kapsułek