Kirkman olej z wątroby dorsza 473 ml

Nowy produkt

100 Przedmioty


144,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

Kirkman, olej z wątroby dorsza 473 ml

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1/2 łyżeczki (2,5ml)

Data minimalnej trwałości: 01.2021

- PRODUCENT

Kirkman oferuje olej z wątroby dorsza z witaminami A i D w niesmakowanym płynie. Olej z wątroby dorsza Kirkman jest doskonałym produktem, który naszym zdaniem przewyższa większość podobnych produktów na rynku.

Wszystkie wersje naszych produktów zawierających olej z wątroby dorsza zawierają wszystkie naturalne witaminy A i D. Ponadto nasz olej został wysuszony próżniowo i pozbawiony zapachu, a także poddany procesowi filtracji i destylacji w celu usunięcia metali ciężkich, pestycydów i PCB. Pełna analiza oleju zweryfikowała brak tych związków do wykrywalnych granic. Wyniki tych analiz są dostępne na żądanie.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.