NOW FOODS Fosfatydyloseryna 100 mg 60 kapsułek

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.


148,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYNOW FOODS Fosfatydyloseryna 100 mg 60 kapsułek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 kapsułka do 3 razy dziennie

Data minimalnej trwałości: 06.2020NOW® Fosfatydylo-seryna jest związkiem fosfolipidowym pochodzącym z lecytyny sojowej, który odgrywa istotną rolę w składzie błony komórkowej i komunikacji międzykomórkowej.

Fosfatydylo-seryna jest głównym składnikiem strukturalnym błon nerwowych, gdzie pomaga w przewodzeniu impulsów elektrycznych i ułatwia aktywność neuroprzekaźniki zaangażowane w uczenie się, pamięć i nastrój.

Te właściwości sprawiają, że NOW® Phosphatidyl Serine jest idealnym suplementem wspomagającym funkcje poznawcze.

- PRODUCENT

Produkty firmy Now Foods importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy każdy produkt z USA.

Now Foods istnieje od 1968 roku i jest liderem sprzedaży produktów naturalnych. Jej korzenie sięgają czasów, w których suplementy diety nie były tak powszechnie stosowane. Misją firmy jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości w przystępnej cenie. Własne laboratorium, liczne badania i lata doświadczeń pozwalają na produkcję suplementów umożliwiających ludziom prowadzenie zdrowego trybu życia.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.