Wyprzedaż! OLIMP Carbonizer XR 1000 g Zobacz większe

OLIMP Carbonizer XR 1000 g

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.


19,99 zł brutto

-9,71 zł

29,70 zł brutto

  • Truskawka

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

OLIMP Endurance Carbonizer XR 1000 g

CARBONIZER XR to najnowsza propozycja od firmy OLIMP jeżeli chodzi szczególnie o coraz bardziej popularne sporty wytrzymałościowo-siłowe .

Bez względu na to czy uprawiasz biegane, pływanie, sporty walki, chodzisz na fitness, czy na siłownię to węglowodany powinny być stałym elementem Twojej codziennej diety, dlatego że pozwalają skrócić czas regeneracji i poprawić Twoje wyniki sportowe.

Dostarczenie odpowiedniej ilości węglowodanów często jest zaniedbywanie, a należy pamiętać, że w początkowej fazie treningu energia do pracy pokrywana jest bezpośrednio z glikogenu mięśniowego, jego brak może prowadzić do upośledzenia pracy mięśni i może obniżyć zdolność do wysiłku. 

Niezbędne jest zatem, w okresie około treningowym, uzupełnianie diety produktami zapewniającymi stałą podaż węglowodanów.

Ważne jest aby odżywka węglowodanowa składała się z różnych źródeł węglowodanów zestawionych w ściśle określonych proporcjach. Taki jest właśnie CARBONIZER XR.

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta):1 porcję (25 g – 55 jednostek = 1 i 3/4 miarki lub 4 płaskie łyżki stołowe) rozpuścić w 200 ml wody. W zależności od intensywności i czasu trwania wysiłku, spożywać raz dziennie: przed, w trakcie lub po intensywnym wysiłku.
 

- PRODUCENT

Firma Olimp powstała w 1991 roku i od tego momentu wyznacza trendy, nie tylko tworząc nowoczesne i skuteczne produkty, ale również oferując je w najwyższej jakości bezpiecznym opakowaniu i światowym designie. Posiada nowoczesne zaplecze badawczo-rozwojowe i produkcyjne, które nieustannie rozwijane jest przez wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów w zakresie biotechnologii, farmacji i technologii żywienia.OLIMP SPORT NUTRITION to marka znana i rozpoznawalna na całym świecie, a to, co odróżnia produkty OLIMP od innych firm zajmujących się przeważnie tylko konfekcjonowaniem, to ogromna praktyka i wieloletnie doświadczenie w tworzeniu, wdrażaniu i produkcji własnych, innowacyjnych, receptur w standardzie zakładu farmaceutycznego.


OLIMP SPORT NUTRITION jako jedna z nielicznych firm na świecie produkuje suplementy diety i odżywki dla sportowców w warunkach farmaceutycznego standardu GMP posiadając wdrożone i certyfikowane w praktyce systemy zarządzania jakością ISO 9001:2008 oraz ISO 22000:2005 (w tym zasady HACCP).

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.

Data minimalnej ważności: 28.08.2019