PHOENIX NADH, 10 mg, 60 tabletek

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.


39,99 zł brutto

-30,00 zł

69,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYPHOENIX NADH, 10 mg, 60 tabletek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 tabletko na czczo

Data minimalnej trwałości: 11/2021

 

NADH (dwunukleotyd dinukleotydu nikotynamidoadeninowego) jest biologiczną formą wodoru dostarczającą energię komórkom. Jest to bioaktywna, koenzymowa forma witaminy B3, odpowiedzialna za ponad 1000 funkcji w ciele. NADH dostarcza energię do mózgu, nerwów, mięśni i serca, przekazując elektrony jako część produkcji ATP komórek, która jest istotną częścią cyklu Krebsa. NADH wykazuje również wyjątkową zdolność do zwiększenia endogennej produkcji dopaminy, ważnego neuroprzekaźnika dla motywacji, energii i nastroju.

 

✔ Bez GMO

✔ Bez laktozy

✔ Bezglutenowy

✔ Bez soi

✔ Odpowiedni dla wegetarian

✔ Odpowiedni dla wegan

- PRODUCENT

W świecie, w którym jesteśmy otoczeni przez masę nowych produktów, Phoenix Nutrition podjęła inną drogę poprzez tworzenie produktów podstawowych, które spełniają oczekiwania bez zawyżania ceny. Nie używamy zbędnych składników, by nazwać swój skład "zastrzeżoną mieszanką", która nie wnosi nic nowego do suplementacji.

Produkty są wytwarzane w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, według standardów ISO 9001: 2008 oraz wytycznych GMP. Używamy najwyższej jakości surowców, od sprawdzonych dostawców. Każde partia jest badana i analizowana pod kątem autentyczności oraz potencjalnego zanieczyszczenia.

Wierzymy, że dobry produkt obroni się sam, używamy prostego etykietowania oraz pakujemy nasze produkty w wygodne opakowania foliowe przeznaczone do kontaktu z żywnością. Sprzedajemy produkty z pasji, a nie z trendu który ostatnio został zaobserwowany na wielu rynkach.

 

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.