krótki termin MRM Ekstrakt z pestek winogron 120 mg 100 kaps.

Nowy produkt

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!


10,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYMRM, Ekstrakt z pestek winogron (Grape Seed Extract)120 mg 100 kaps.

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 do 3 kapsułek (nie przekraczać zalecanej porcji)

Data minimalnej trwałości: 08.2020

Ekstrakt z winogron zawiera Oligomeric Proanthocyanidin Complexes (OPC), które są silnymi flawonoidami o właściwościach przeciwutleniających. Flawonoidy to grupa substancji czynnych występujących naturalnie w owocach, warzywach, orzechach, nasionach, kwiatach i korze. Te składniki odżywcze mają długą historię stosowania jako tradycyjne środki zaradcze wczesnych cywilizacji europejskich. OPC został szeroko zbadany i wykazał wiele korzyści w zdrowiu człowieka. Jedną z najważniejszych zalet ekstraktu z nasion winogron jest zdolność do wspomagania zdrowia układu sercowo-naczyniowego i krążenia ,ale również zapewnia wsparcie dla zdrowia oczu i wpływa na odpowiedni metabolizm cholesterolu.

- PRODUCENT

Produkty firmy MRM importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy każdy produkt z USA.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.