PROVITAX Trans- Resveratrol 100mg 60 tabletek

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,20 zł.


69,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

PROVITAX Trans- Reservatrol 100mg 60 tabletek

Trans-Resveratrol to ekstrakt zapewniający skoncentrowany poziom polifenoli i trans-resweratrolu z czerwonego wina i korzenia japońskiej rośliny węzła (Polygonum cuspidatum). Resweratrol występuje zarówno w formie trans-, jak i cis. Jednak opublikowane badania sugerują, że tylko trans- forma ma cenną aktywność biologiczną.

Jak to działa?

Resweratrol (3, 4 ', 5- Trihydroksystilben) jest naturalnie występującym związkiem należącym do grupy polifenoli nie flawonoidalnych zwanych stilbenami. Zainteresowanie potencjalnymi korzyściami zdrowotnymi dla ludzi wywołało obserwację resweratrolu wytwarzanego przez winorośl (i inne rośliny) w odpowiedzi na stres, promieniowanie UV i ataki mikrobiologiczne. W ostatnich badaniach stwierdzono, że resweratrol chroni śródbłonek, delikatną warstwę wewnętrzną tętnic, przed uszkodzeniami oksydacyjnymi, ponadto resweratrol pomaga chronić produkcję tlenku azotu, krytycznej substancji chemicznej wytwarzanej przez śródbłonek, która utrzymuje naczynia krwionośne optymalnie rozszerzone . Trans-Resweratrol to wysokiej jakości ekstrakt poddawany rygorystycznym procedurom analitycznym i zapewniającym jakość produktów.

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 do 2 tabletek

Data minimalnej trwałości: 01.2018

- SKŁADNIKI na 1 tabletkę

Składniki:Na 1 tabletkę:[%RWS]
Trans Reservatrol1000 mg**
Celuloza mikrokrystaliczna (substancja wiążąca)****
Stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca)****
Fosforan dwuwapnia (substancja wypełniająca)****
**nie określono
RWSReferencyjne wartości spożycia

- PRODUCENT

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.

Opinie

Napisz opinię

PROVITAX Trans- Resveratrol 100mg 60 tabletek

PROVITAX Trans- Resveratrol 100mg 60 tabletek