MRM Neuro-Max II PAMIĘĆ NERWY STRES RELAKS

Nowy produkt

Wysyłka w przeciągu 5 dni roboczych


114,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY


MRM, Neuro-Max II 60 kaps.

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 2 kapsułki (nie przekraczać zalecanej porcji)

Data minimalnej trwałości: 06.2021

Neuro-Max II to najnowocześniejsza formuła wzmacniająca mózg (zwiększa koncentrację, pamięć i pracę mózgu).
Ta kompleksowa mieszanka ziół i europejskich nutraceutyków składa się z fosfatydyloseryny (PS), ekstraktu z migdałowców biloba (28:11), ashwagandy, bakopa monniera, cytidyno-5-difosforanu choliny (CDP-Cholina) i niacyny.

Winpocetyna zwiększa zdolność mózgu do funkcjonowania dzięki bardziej wydajnemu wykorzystaniu glukozy. Glukoza jest głównym składnikiem odżywczym, który dostarcza energii do mózgu dla optymalnej funkcji.

Winpocetyna zwiększa poziom utleniania (bardziej wydajne wykorzystanie tlenu) w komórkach mózgu i zapewnia większą ochronę przed brakiem przepływu krwi i zmniejszeniem poziomu tlenu. Prowadzi to do poprawy pamięci krótko- i długoterminowej. Poprawia wykorzystanie glukozy i tlenu oraz zwiększa przepływ krwi mózgowej.
Uważa się również, że preparat zmniejsza tworzenie się płytki nazębnej w tętnicach i wspiera różne aspekty sercowo-naczyniowe.

Setki badań klinicznych wykazały wiele korzyści związanych z uzupełnianiem ekstraktu z miłorzęba japońskiego. W Europie i Azji, GBE, a dokładniej Ginkgo biloba,wykazały poprawę krążenia tętnicy mózgowej i wieńcowej poprzez hamowanie agregacji płytek krwi. Dzięki poprawie krążenia naukowcy zaobserwowali pozytywny wpływ na pamięć i funkcję poznawczą.

Zgodnie z indyjskim folklorem Ashwagandha był używany jako geriatryczny tonik w celu poprawy witalności i funkcji poznawczych.

Wiele opinii potwierdziło, że Baccopa (powszechnie uznawana za tonik nerwu w literaturze ajurwedyjskiej) skutecznie redukuje poziom lęku, umożliwiając poprawę funkcji mózgu pod względem wzmocnienia pamięci i podwyższonego poziomu umysłowego.

Cholina (cytydyno-5-difosforan choliny) jest głównym prekursorem w syntezie fosfatydylocholiny w błonach komórkowych. Sugeruje się, że CDP-cholina może wywierać pozytywny wpływ na poznanie i funkcję naczyń mózgowych.

- PRODUCENT

Produkty firmy MRM importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy każdy produkt z USA.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.