Natural Factors WellBetx,Berberyna ,500mg, 60 kapsułek

Nowy produkt

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!


133,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

Natural Factors, WellBetx,Berberyna ,500mg, 60 kapsułek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 kapsułka (nie przekraczać zalecanej porcji)

Data minimalnej trwałości: 01.2021

Berberyna jest naturalnie występującym alkaloidem roślinnym występującym w różnych roślinach, w tym berberysie, goldenseal i oregonie. Wielu zielarzy uznaje ten wyjątkowy alkaloid za korzystny wpływ wielu tradycyjnych toników wytwarzanych z tych roślin. Berberyna odgrywa ważną rolę w metabolizmie cukru we krwi (glukozie) i zdrowiu układu krążenia. Berberyna pomaga utrzymać zdrowy poziom cukru we krwi i całkowity poziom cholesterolu już w normalnym zakresie.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.