NOW FOODS Betaina HCL 648 mg z Pepsyną, 120 kap

Nowy produkt

22 Przedmioty


54,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

NOW FOODS Betaina HCL 648 mg z Pepsyną, 120 kapsułek wegetariański


NOW ® Betaina HCI z pepsyną formułuje się z dwóch ważnych elementów normalnego trawienia.

Kwas solny wytwarza odpowiednie środowisko kwaśne dalszego wspierania procesu trawienia przez stworzenie odpowiednich warunków dla absorpcji składników odżywczych w jelicie utrzymanie zdrowej równowagi bakterii jelitowych.

Pepsyna jest enzymem, który częściowo rozkłada białka w produktach spożywczych.

Tak więc, połączenie tradycyjnie kwasu solnego i pepsyny wykorzystywane jest do uwalniania składników odżywczych z pożywienia oraz wspieranie normalnego trawienia.

Nie należy stosować w przypadku wrzodów żołądka lub dwunastnicy.


Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 kapsułka (przed posiłkiem)

Data minimalnej trwałości: 02.2020

- SKŁADNIKI na 1 kapsułkę

Składniki:na 1 kapsułkę:[%RWS]
Betaina HCL648 mg**
Pepsyna (1.5 million FCC Pepsin Units)150 mg**
Celuloza (kapsułka)
**
**
Celuloza (substancja wypełniająca)
****
Stearynian magnezu (źródło roślinne - substancja wiążąca)****
Dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca)
****
RWSReferencyjna wartość spożycia
**Nie określone

Produkt nie zawiera: cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, glutenu, kukurydzy, soi, mleka, jaj, skorupiaków, konserwantów.

- PRODUCENT

Produkty firmy Now Foods importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy każdy produkt z USA.

Now Foods istnieje od 1968 roku i jest liderem sprzedaży produktów naturalnych. Jej korzenie sięgają czasów, w których suplementy diety nie były tak powszechnie stosowane. Misją firmy jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości w przystępnej cenie. Własne laboratorium, liczne badania i lata doświadczeń pozwalają na produkcję suplementów umożliwiających ludziom prowadzenie zdrowego trybu życia.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.

Opinie

Napisz opinię

NOW FOODS Betaina HCL 648 mg z Pepsyną, 120 kap

NOW FOODS Betaina HCL 648 mg z Pepsyną, 120 kap