Life Extension TMG 500 mg 60 kap

Nowy produkt

Supplement Facts
Serving Size: 2 Liquid Vegetarian Capsules
Serving Per Container: 30
 Amount Per Serving% Daily Value
Trimethylglycine (TMG) (as betaine anhydrous)1000 mg**
**Daily Value not established.

Więcej szczegółów

24 Przedmioty

Wysyłka w przeciągu 1 dnia roboczego


59,84 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

 

Produkt: Life Extension TMG 500 mg 60 kap

Skład: tabela na zdjęciu

Data ważności: 31.01.2024

Kod EAN: 737870185963

 

- Opis Produktu ( tłumaczenie maszynowe )


 • Suplement diety

 • Bezglutenowe
 • Bez certyfikatu GMO LE
 • Wspiera zdrowy poziom homocysteiny
 • Suplement diety

Nasza innowacyjna formuła pomaga wspierać i utrzymywać już zdrowy poziom homocysteiny, aby wspierać zdrowie układu krążenia.

Przegląd

Trimetyloglicyna (TMG) została powiązana ze zdrowiem serca przez wspieranie już zdrowych poziomów homocysteiny w celu promowania zdrowego funkcjonowania układu krążenia. Mając pozytywny wpływ na poziom homocysteiny, TMG pomaga zachować zdrowie, wspierając wiele układów w całym ciele.

TMG (zwany również betainą glicyny) jest związany z korzystnym wpływem na czynność wątroby i zdrowie układu krążenia.

Korzyści z TMG

 • Wspiera zdrowy poziom homocysteiny już w normalnym zakresie
 • Pomaga hamować czynniki zapalne, aby wspierać zdrowie układu krążenia < /li>
 • Obsługuje i tak już zdrowe poziomy ciśnienia krwi
 • Wspomaga zdrowie całego ciała
 • Pomaga w utrzymaniu zdrowych funkcji mitochondriów

Ponad 50 lat badań

Trimetyloglicyna jest znana jako zdrowy dla serca związek aminokwasowy od lat 50. XX wieku. To ponad 50 lat badań naukowych, na których można polegać.

Szczegóły produktu

Trimetyloglicyna (TMG) jest również nazywana betainą glicyny, ale nazwa trimetyloglicyna oznacza że ma trzy grupy metylowe przyłączone do każdej cząsteczki glicyny. Otręby pszenne są głównym źródłem TMG w diecie, przy czym mniejsze ilości są dostępne w innych ziarnach zbóż. TMG można również wytwarzać w organizmie z choliny, niezbędnego składnika odżywczego znajdującego się w jajach, soi i wielu innych produktach spożywczych.

W latach pięćdziesiątych stwierdzono, że TMG jest korzystne dla zdrowia serca. Podobnie jak niektóre witaminy z grupy B (B6, B12 i folian), TMG jest donorem metylu, dostarczającym dodatkowe grupy metylowe w celu przyspieszenia konwersji homocysteiny z powrotem do metioniny. Kiedy grupa metylowa TMG jest przekazywana cząsteczce homocysteiny, przekształca ją w nietoksyczny aminokwas, metioninę.

Rola TMG w zdrowym metabolizmie homocysteiny jest jeszcze ważniejsza, gdy poziomy witaminy B są niski. Niektóre dowody sugerują, że TMG może być bardziej skuteczny w regulowaniu poziomu homocysteiny niż folian. Badania wykazujące zdolność TMG do promowania zdrowych poziomów homocysteiny już w normalnym zakresie, samodzielnie lub w połączeniu z innymi składnikami odżywczymi, potwierdzają jego status jako ważnego składnika odżywczego dla układu sercowo-naczyniowego i ogólnego zdrowia.

TMG zostało powiązane ze zdrową krwią ciśnienie i funkcja mitochondriów i stwierdzono, że są one powiązane ze zdrowiem układu krążenia. Stwierdzono również, że TMG promuje zdrowe funkcjonowanie wątroby. Badania pokazują, że TMG może wspierać zdrową odpowiedź zapalną poprzez hamowanie ekspresji NFkappaB, TNF-alfa i innych białek zapalnych, co może częściowo wyjaśniać jego pozytywne działanie. Ponieważ drobnoustroje jelitowe mogą wytwarzać różne produkty uboczne z TMG, zdrowie mikrobiomu jelitowego wpływa na działanie TMG w organizmie.

Gliceryna, celuloza roślinna (kapsułka), woda oczyszczona.

< ul>
 • Trzymać poza zasięgiem dzieci.
 • Nie przekraczać zalecanej dawki.
 • Nie kupuj, jeśli zewnętrzna plomba jest uszkodzona lub uszkodzona.
 • Podczas stosowania suplementów diety skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w trakcie leczenia lub jesteś w ciąży lub karmisz piersią.
 • Przechowuj szczelnie zamknięte w chłodnym, suchym miejscu.

  - PRODUCENT

  Life Extension od ponad 35 lat znajduje się w czołówce przełomowych badań medycznych. Sfinansował także ponad 175 milionów dolarów na badania przeciw starzeniu się i chorobom. To badanie jest częściowo wspierane przez twoje zakupy. To kolejny powód, aby czuć się dobrze, wybierając Life Extension. Od rewolucyjnych receptur do niesamowitych przełomów, nasze zaangażowanie w rozwój zdrowia przeszło do historii. Wiele zalecanych przez nas strategii jest tak zaawansowanych, że często mają od 10 do 20 lat przed powszechną akceptacją medyczną.

   

  - UWAGI

  Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.