Jarrow CLA Sprzężony kwas linolowy 90 kapsułek

Nowy produkt

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!


89,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

Jarrow Formulas CLA Sprzężony kwas linolowy 90 kapsułek

KWAS LINOLOWY to organiczny związek chemiczny z grupy nienasyconych kwasów tłuszczowych typu omega-6. Kwas linolowy zaliczany jest do egzogennych kwasów tłuszczowych, tzn. jest niezbędnym składnikiem diety, gdyż nie jest syntezowany przez organizm

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 3 do 4 kapsułek (jedna trzy do czterech razy dziennie)

Data minimalnej trwałości: 10.2018

- SKŁADNIKI na 1 kapsułkę

Składniki:na 1 kapsułkę:[%RWS]
Całkowita zawartość tłuszczu1g**
Sprzężony kwas linolowy (Tonalin)750 mg**
Olej szafranowy250 mg**
Kalorie10 kcal
**
Żelatyna (otoczka kapsułki)
****
Glicerol (otoczka kapsułki)****
Mieszane tokoferole (przeciwutleniacz)
****
RWSReferencyjna wartość spożycia
**Nie określone

Produkt jest pozbawiony: pszenicy, glutenu, soi, nabiału, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów.

- PRODUCENT

Produkty firmy Jarrow Formulas importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy każdy produkt z USA.

Jarrow Formulas to firma pochodząca z USA, jest producentem i dostawcą najwyższej jakości suplementów diety od 1977 roku. Dziś sprzedaje swoje produkty w Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Kanadzie i na całym świecie.

Kompletna linia Jarrow Formulas to witaminy, minerały, probiotyki, koncentraty roślinne, aminokwasy, enzymy trawienne.

Celem firmy jest promowanie optymalnego żywienia o wysokiej jakości, opartych na solidnych danych naukowych. Profesjonalny personel aktywnie uczestniczy w badaniach klinicznych oraz w pracy badaczy z uniwersytetów, instytutów i innych środowisk akademickich na całym świecie. Jarrow Formulas stara się zapewnić najlepszą obsługę i wsparcie techniczne dla swoich klientów.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.

Opinie

Napisz opinię

Jarrow CLA Sprzężony kwas linolowy 90 kapsułek

Jarrow CLA Sprzężony kwas linolowy 90 kapsułek