SOLGAR, Beta glukany 1'3, 1'6 60 tab. BETA GLUCANS

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.


85,64 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

SOLGAR, Beta glukany 1'3, 1'6 60 tab. BETA GLUCANS Nowa Formuła

Beta-glukan to błonnik pokarmowy wykazujący działanie lecznicze i pielęgnacyjne, obniza poziom cholesterolu i cukru, ponadto reguluje prace jelit i wzmacnia odporność.

Dzięki zdolności do wydłużania produkcji cholecystokininy (hormonu przewodu pokarmowego odpowiadającego za apetyt) zapobiega otyłości.

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 do 3 tabletek

Data minimalnej trwałości: minimum rok od daty zakupu

- PRODUCENT

Solgar tworzy innowacyjne produkty wysokiej jakości produkowane od 1947 roku. Solgar jest na bieżąco ze wszystkimi badaniami naukowymi, dzięki czemu może dostarczać naturalne produkty poprawiające zdrowie oraz samopoczucie.

Własny zakład produkcyjny mieszczący się w New Jersey zapewnia staranną kontrolę na każdym etapie produkcji, zachowanie wszystkich standardów i procedur wymaganych dla osiągnięcia najwyższej jakości.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub masz jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.