MRM Koenzym Q10 CoQ-10, 100 mg, 60 kapsułek

Nowy produkt

100 Przedmioty


68,15 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY


MRM, CoQ-10, 100 mg, 60 kaps.

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 kapsułka do 3 razy dziennie (nie przekraczać zalecanej porcji)

Data minimalnej trwałości: minimum rok od daty zakupu

CoQ-10 jest przeciwutleniaczem, który odgrywa wiele ról przyczyniających się do zdrowia.

Koenzym Q10, często po prostu nazywany CoQ-10, wykazuje wiele korzyści dla zdrowia ludzkiego, począwszy od wspomagania układu sercowo-naczyniowego do stanu odpornościowego i wątroby.

CoQ-10 jest kluczowym związkiem potrzebnym przez mitochondria każdej komórki do wytwarzania energii dla niej.

Jest szczególnie ważna dla tkanki serca, wątroby i nerek. Te narządy są znane z wysokich stężeń mitochondriów.

CoQ-10 ma decydujące znaczenie dla funkcji serca, wątroby i nerek, gdzie wspomaga stabilizację błony komórkowej i działa jako przeciwutleniacz.


MRM opracował cały naturalny system dostarczania emulsji liposomalnej (PEL) sfermentowanego koenzymu Q10.

Dodanie PEL zwiększa absorpcję CoQ-10 we krwi, dzięki czemu zmaksymalizowana jest produkcja energii ATP w mitochondriach

Składnik ten wspomaga leczenie wielu poważnych chorób:

• niewydolności krążenia,

• choroby niedokrwiennej serca,

• nadciśnienia tętniczego,

• miażdżycy,

• parodontozy,

• niektórych chorób mięśni,

• cukrzycy typu drugiego,

• choroby Parkinsona,

• choroby Alzheimera.

Produkt jest pozbawiony: tłuszczy trans, mleka, jajek,orzeszków ziemnych, orzechów włoskich, ryb, skorupiaków,pszenicy, glutenu, drożdży, polisorbatu 80 i innych rozpuszczalników.

Produkt zawiera soję.

- PRODUCENT

Produkty firmy MRM importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy każdy produkt z USA.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.