Phoenix Koenzym Q10 100mg z bioperyna 60 kaps

Nowy produkt

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!


53,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYPHOENIX NUTRITION Koenzym Q10 100mg z bioperyną® 60 kapsułek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 do 2 kapsulek

Data minimalnej trwałości: minimum rok od daty zakupu

CoQ10, znany również jako ubichinon, jest niezbędny do codziennych funkcji organizmu, który jest wykorzystywany przez każdą komórkę w twoim organiżmie. Na przykład, CoQ10 jest wymagany, aby komórki wytwarzały energię również wspomaga wchłanianie tłuszczu oraz innych substancji odżywczych i ich przekształcaniu w energię użyteczną.

CoQ10 również wspomaga ochronę organizmu przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Wolne rodniki to atomy tlenu z niedoborem elektronów, które stają się wysoce reaktywne. To z kolei powoduje potencjalne uszkodzenie tkanek i DNA. Ze względu na swoją silną ochronę antyoksydacyjną, CoQ10 jest często zalecany w szerokim zakresie chorób związanych z sercem, takich jak atak serca, wysokie ciśnienie krwi i zastoinowa niewydolność serca, które wymagają dodatkowej ochrony przed wolnymi rodnikami.

CoQ10 był przedmiotem tysięcy badań naukowych, wykazujących między innymi iż zmniejsza ryzyko stłuszczenia wątroby u osób z otyłością. Wraz z wiekiem poziom CoQ10 w organizmie spada, poziom CoQ10 jest dalej zmniejszany przez stosowanie leków statynowych. Dodatek BioPerine zwiększa wchłanianie i biodostępność nawet o 30% 1

CoQ10 poprawia zdrowie serca i energię komórkową.

CoQ10 przywraca poziom statyny zubożonej przez starzenie

• Bioperyna wspomaga absorpcje

- PRODUCENT

W świecie, w którym jesteśmy otoczeni przez masę nowych produktów, Phoenix Nutrition podjęła inną drogę poprzez tworzenie produktów podstawowych, które spełniają oczekiwania bez zawyżania ceny. Nie używamy zbędnych składników, by nazwać swój skład "zastrzeżoną mieszanką", która nie wnosi nic nowego do suplementacji.

Produkty są wytwarzane w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, według standardów ISO 9001: 2008 oraz wytycznych GMP. Używamy najwyższej jakości surowców, od sprawdzonych dostawców. Każde partia jest badana i analizowana pod kątem autentyczności oraz potencjalnego zanieczyszczenia.

Wierzymy, że dobry produkt obroni się sam, używamy prostego etykietowania oraz pakujemy nasze produkty w wygodne opakowania foliowe przeznaczone do kontaktu z żywnością. Sprzedajemy produkty z pasji, a nie z trendu który ostatnio został zaobserwowany na wielu rynkach.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.

® http://www.bioperine.com/index.php/coq10