Source Naturals Pregnenolon 25mg, 120tab.

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.


75,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- PRODUKT

Source Naturals, Pregnenolon 25 mg, 120 tabletek- suplement diety

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 do 2 tabletek dziennie. 1/2 tabletki może być wystarczająca dla niektórych osób. Nie przekraczać 50 mg na dobę. Nie przyjmuj więcej niż 30 dni bez porady lekarza i regularnie oceniaj poziom stężenia hormonu we krwi (estrogen, testosteron, DHEA) . Stosowanie pregnenolonu może podnieść poziom DHEA, a DHEA może zwiększyć poziom estrogenu i testosteronu. Przed użyciem przeczytaj całą etykietę.

Data minimalnej trwałości: 04.2022

Pregnenolon nie jest sterydem, ale prekursorem hormonu steroidowego wytwarzanym w organizmie z cholesterolu.
Pregnenolon jest przekształcany w wątrobie do DHEA (dehydroepiandrosteronu) i progesteronu
(a ostatecznie innych hormonów, takich jak estrogen i testosteron).
Ważne jest, aby pamiętać, że wraz z upływem czasu naturalny poziom pregnenolonu w organizmie maleje.Dlatego też suplementacja pregnenolonu może odgrywać ważną rolę u ludzi w podeszłym wieku.
Suplement diety Pregnenolon wspiera utrzymanie masy ciała, siły, układu odpornościowego, jak również kości i układu sercowo-naczyniowego.

- PRODUCENT

Produkty firmy Source Naturals importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy każdy produkt z USA.

Source Naturals został stworzony w 1982 roku przez C.E.O. Ira Goldberg, aby poprawić jakość i lepsze samopoczucie w naszym życiu, rozwoju emocjonalnym, duchowym oraz w sferze zdrowotnej. Source Naturals posiada linię ponad 600 produktów zawierających dobrze zbadane składniki odżywcze jednowartościowe w ich najwyższej jakości i najbardziej dostępnych biologicznie formach.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub masz jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.