MRM Digest-All IC, Enzymy trawienne + Probiotyki

Nowy produkt

Wysyłka w przeciągu 5 dni roboczych


136,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- PRODUKT

MRM, Digest-All IC, 60 tab.- suplement diety

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 do 2 tabletek (podczas posiłku, nieprzekraczać zalecanej porcji)

Data minimalnej trwałości: 02.2020

Digest-ALL (IC) jest kompleksem zaprojektowanym z myślą o zdrowym układzie pokarmowym, czyli pełnym spektrum białek (enzymów trawiennych). Produkt doskonale uzupełnia biopierwiastki dla probiotyków, które wspomagają optymalne trawienie, minimalizują gazy i wzdęcia oraz maksymalizuje asymilację (przyswajanie) składników odżywczych.

Produkt jest pozbawiony: jaj, orzeszków ziemnych,orzechów włoskich, ryb, skorupiaków, soi, pszenicy, kukurydzy,glutenu, konserwantów, sztucznych barwników.

Zawiera śladowe ilości białka mleka z procesu produkcyjnego.

- PRODUCENT

Produkty firmy MRM importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy każdy produkt z USA.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.