MRM Probiotyki dla dzieci w płynie 10 ml

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.


57,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYMRM, Probiotyki dla dzieci w płynie 10 ml

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 5 kropli dziennie dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat, 10 kropli dziennie dla dzieci w wieku od 9 do 14 lat.

Data minimalnej trwałości: 06.2019

- PRODUCENT

Produkty firmy MRM importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy każdy produkt z USA.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.