Healthy Origins Resveratrol 300mg, 60 kaps

Nowy produkt

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!


116,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

Healthy Origins, Resveratrol, 300 mg, 60 kapsułek

Resveratrol to ekstrakt zapewniający skoncentrowany poziom polifenoli i trans-resweratrolu z czerwonego wina i korzenia japońskiej rośliny węzła (Polygonum cuspidatum). Resweratrol występuje zarówno w formie trans-, jak i cis. Jednak opublikowane badania sugerują, że tylko trans- forma ma cenną aktywność biologiczną.

Jak to działa?

Resweratrol (3, 4 ', 5- Trihydroksystilben) jest naturalnie występującym związkiem należącym do grupy polifenoli nie flawonoidalnych zwanych stilbenami. Zainteresowanie potencjalnymi korzyściami zdrowotnymi dla ludzi wywołało obserwację resweratrolu wytwarzanego przez winorośl (i inne rośliny) w odpowiedzi na stres, promieniowanie UV i ataki mikrobiologiczne. W ostatnich badaniach stwierdzono, że resweratrol chroni śródbłonek, delikatną warstwę wewnętrzną tętnic, przed uszkodzeniami oksydacyjnymi, ponadto resweratrol pomaga chronić produkcję tlenku azotu, krytycznej substancji chemicznej wytwarzanej przez śródbłonek, która utrzymuje naczynia krwionośne optymalnie rozszerzone . Trans-Resweratrol to wysokiej jakości ekstrakt poddawany rygorystycznym procedurom analitycznym i zapewniającym jakość produktów.

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 kapsułka dziennie (podczas posiłku)

Data minimalnej trwałości: 03.2021

- PRODUCENT

Healthy Origins została założona w 1966 roku z prostą, ale ważną misją dostarczania zdrowych produktów z wiarygodnego źródła.

W ofercie są najwyższej jakości produkty od sprawdzonych i renomowanych dostawców z całego świata. Większość aktywnych składników została opatentowana co zapewnia wysoką jakość.

Produkty zostały opracowane według kompozycji odpowiednich dla organizmu, a produkcja odbywa się zgodnie ze wszystkimi standardami przetwarzania. Wszystkie składniki są ujawnione na etykiecie dzięki czemu macie Państwo pewność, że nie znajdziecie w produktach Healthy Origins składników zmniejszających biodostępność substancji aktywnych.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub masz jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.