NaturePRO Trans-Resveratrol 100 mg, 60 kapsułek

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.


49,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYNaturePRO Trans-Resveratrol 100 mg, 60 kapsułek

Dzienna porcja produktu do spożycia: 1 do 3 kapsułek

Data minimalnej trwałości: 08.2019

Nature.pro Trans-Resveratrol 100 miligramów to suplement diety w postaci kapsułek, które należy przyjmować raz dziennie w trakcie posiłku. Preparat zawiera ekstrakt o skoncentrowanym poziomie trans-resweratrolu i polifenoli. Substancja aktywna wykazuje szereg dobroczynnych właściwości i pozytywny wpływ na funkcjonowanie ludzkiego organizmu, w szczególności na układ krwionośny. Skuteczność jej działania jest potwierdzona badaniami. Opakowanie zawiera 60 kapsułek.

Czym jest Resweratrol?

Resweratrol to naturalnie występujący związek z grupy polifenoli nie flawonaidalnych. Wykazuje on szereg korzyści zdrowotnych, wśród których znalazła się ochrona śródbłonka, czyli wewnętrznej warstwy tętnic, przed uszkodzeniami oksydacyjnymi. Co więcej, zabezpiecza on produkcję jednej z najważniejszych substancji chemicznych odpowiedzialnych za optymalne rozszerzenie naczyń krwionośnych - tlenku azotu. W proponowanym suplemencie diety marki NATURE.PRO zawarto wysokiej jakości ekstrakt Trans-Resweratrolu.

- PRODUCENT

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.