MRM Tribest 750 Tribulus terrestris + Arginina

Nowy produkt

100 Przedmioty


74,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYMRM,Tribest 750 60 kapsułek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 2 kapsułki
(podczas posiłku nie przekraczać zalecanej porcji

Data minimalnej trwałości: 02.2021

Tribest to standardowy wyciąg z tropikalnej rośliny Tribulus terrestris, zawiera wiele steroidowych saponin, białek i aminokwasów.
To zioło ma znakomitą historię w medycynie ludowej w celu poprawienia popędu seksualnego.
Przeprowadzono wiele badań klinicznych w Chemicznym Farmaceutycznym Instytucie Badawczym w Sofii w Bułgarii, mające na celu wyjaśnienie zalet tribulus terrestris.
Suplementacja u mężczyzn i kobiet wykazała różne efekty w odniesieniu do różnych parametrów hormonalnych.
Zmiany mężczyzny wykazały znaczne zwiększenie stężenia hormonu luteinizującego (LH), testosteronu (T) i estradiolu (E).
U kobiet zaobserwowano wzrost FSH i E, podczas gdy T (T) i LH wzrosły tylko nieznacznie. Dochodzenie zostało przeprowadzone specjalnie w celu pomiaru wzrostu libido, produkcji spermy i poprawie sprawności fizycznej, ale również naturalnie wzrastającego poziomu testosteronu ,które od dawna wiązały się z wzrostem beztłuszczowej masy ciała podczas spożywania odpowiedniej ilości białka.
Dodano argininę w celu wspomagania produkcji tlenku azotu (NO), która może wspomagać przepływ i krążenie krwi.

- PRODUCENT

Produkty firmy MRM importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy każdy produkt z USA.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.