MRM TribuPlex 750 Tribulus + Arginina COMPLEX

Nowy produkt

99 Przedmioty


84,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

MRM, TribuPlex 750, 60 kapsułek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 2 kapsułki
(podczas posiłku nie przekraczać zalecanej porcji)

Data minimalnej trwałości: 04.2021

TribuPlex jest obecnie najsilniejszym steroidowym kompleksem saponinowym.
Kompleks ten zbudowany jest na połączeniu Tribulus alatus i Tribulus Terrestris.
Te saponiny steroidowe mogą wspierać wytwarzanie hormonów i uwalniać je do organizmu bez użycia androgenów lub sterydów anabolicznych.
Preparat został wzbogacony o szereg mocnych adaptogenów w celu wspierania poziomów energii.
W połączeniu z odpowiednim spożyciem białka, preparat TribuPlex może wspierać rozwój masy mięśniowej i zwiększyć wydajność fizyczną.
Korzystne efekty stosowania preparatu można zauważyć w odniesieniu do poziomów hormonów płciowych, które  zostały przedstawione w wielu badaniach, mogą one wspierać popęd płciowy i wyniki sportowe (większa wytrzymałość i poziom energetyczny).

- PRODUCENT

Produkty firmy MRM importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy każdy produkt z USA.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.