NOW FOODS TMG, Betaina 1,000 mg, 100 tabletek

Nowy produkt

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!


103,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- PRODUKTNOW FOODS, TMG, 1,000 mg, 100 tabletek - suplement diety

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 2 do 6 tabletek (podczas posiłku)

Data minimalnej trwałości: minimum rok od daty zakupu

Betaina – pomaga w zaburzeniach trawienia spowodowanych nieprawidłowa produkcją kwasu solnego w organizmie. Pomaga zachować zdrową równowagę flory jelitowej i stymuluje uwalnianie enzymów jelitowych. Produkcja kwasu solnego wraz z wiekiem spada, a więc uzupełnianie kwasu solnego , może pomóc w utrzymaniu prawidłowych funkcji trawiennych.

Kwas solny wytwarza odpowiednie środowisko kwaśne dalszego wspierania procesu trawienia przez stworzenie odpowiednich warunków dla absorpcji składników odżywczych w jelicie utrzymanie zdrowej równowagi bakterii jelitowych.

- PRODUCENT

Produkty firmy Now Foods importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy każdy produkt z USA.

Now Foods istnieje od 1968 roku i jest liderem sprzedaży produktów naturalnych. Jej korzenie sięgają czasów, w których suplementy diety nie były tak powszechnie stosowane. Misją firmy jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości w przystępnej cenie. Własne laboratorium, liczne badania i lata doświadczeń pozwalają na produkcję suplementów umożliwiających ludziom prowadzenie zdrowego trybu życia.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.