NOW FOODS Witamina A, 25000 IU, 250 kapsułek

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.


57,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

NOW FOODS Witamina A, 25000 IU, 250 kapsułek
Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 kapsułka (podczas posiłku)

Data minimalnej trwałości: 09.2021

FUNKCJE:

Witamina A przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu żelaza
Witamina A pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych
Witamina A pomaga zachować zdrową skórę
Witamina A pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia
Witamina A pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego
Witamina A odgrywa rolę w procesie specjalizacji komórek

- PRODUCENT

Produkty firmy Now Foods importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy każdy produkt z USA.

Now Foods istnieje od 1968 roku i jest liderem sprzedaży produktów naturalnych. Jej korzenie sięgają czasów, w których suplementy diety nie były tak powszechnie stosowane. Misją firmy jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości w przystępnej cenie. Własne laboratorium, liczne badania i lata doświadczeń pozwalają na produkcję suplementów umożliwiających ludziom prowadzenie zdrowego trybu życia.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.