SOLGAR, Witamina B1, 100 mg, 100 kapsułek

Nowy produkt

6 Przedmioty


53,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

Witaminy od producenta Solgar

Produkty firmy Solgar, takie jak witaminy B1 w tabletkach, importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Każdy słoiczek dodatkowo posiada folię zabezpieczającą wieczko, dopiero po jej zerwaniu możliwe jest otwarcie produktu. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Co równie ważne, na zamówienie jesteśmy w stanie każdy produkt ze Stanów Zjednoczonych.

Solgar tworzy innowacyjne produkty wysokiej jakości, takie jak witamina B1 w tabletkach, która są produkowane nieprzerwanie od 1947 roku. Producent ten jest na bieżąco ze wszystkimi badaniami naukowymi, dzięki czemu jest w stanie dostarczać naturalnych oraz skutecznych produktów poprawiających zdrowie, jak i samopoczucie. Własny zakład produkcyjny mieszczący się w New Jersey zapewnia staranną kontrolę na każdym etapie produkcji oraz zachowanie wszystkich standardów i procedur wymaganych dla osiągnięcia najwyższej jakości.

- SUPLEMENT DIETY

SOLGAR, Witamina B1, 100 mg, 100 kapsułek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 kapsułka (podczas posiłku)

Data minimalnej trwałości: 01.2021

Witamina B1. Tabletki – prosty sposób na uzupełnienie niedoborów witaminowych

Witamina B1 posiada szereg korzyści zdrowotnych dla naszego organizmu. Produkt ten przede wszystkim:

 • skutecznie pomaga walczyć z trądzikiem, łojotokiem oraz łysieniem
 • może poprawiać pamięć u osób borykających się z chorobą Alzheimera
 • zapobiega kumulacji toksycznych produktów ubocznych przemiany materii w organizmie
 • pozytywnie wpływa na układ nerwowy
 • zmniejsza mrowienie oraz drętwienie stóp i dłoni, nękające osoby chore na cukrzyce oraz inne schorzenia związane z układem nerwowym
 • przyczynia się do poprawy sprawności umysłowej

W przypadku niedoborów witaminy B1 możemy spotkać się z:

 • zaburzeniami układu krążenia oraz układu nerwowego
 • utratą łaknienia
 • słabością mięśni oraz ich częstym drętwieniem
 • utratą masy ciała
 • depresją oraz drażliwością
 • obrzękami kończyn

- UWAGI

Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.

Witamina B1. Tabletki – zapraszamy do zakupów

Produkt, jakim są tabletki witaminy B1, został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych, jednak nie zaleca się przekraczania dziennej porcji sugerowanej w ulotce. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Co równie ważne, suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Dostępne na niniejszej stronie tabletki to prosty i efektywny sposób na dbanie o swoje zdrowie każdego dnia. Dlatego też wszystkie osoby poszukujące tego typu preparatów serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znaleźć w niej można produkty pochodzące wyłącznie od najlepszych, amerykańskich producentów, którzy dają gwarancję wysokiej ich skuteczności. Zapraszamy do zakupów każdego zainteresowanego poprawą swojego zdrowia i samopoczucia. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na każde z nich.