Phoenix Wit B12 Metylokobalamina 5000mcg 60tab

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.


59,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYPHOENIX NUTRITION B12 - Metylokobalamina, 5000 µg, 60 tabletek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 tabletka

Data minimalnej trwałości: minimum 01/2023


Witamina B12 to rozpuszczalna w wodzie witamina, która utrzymuje zdrowe komórki nerwowe i czerwone krwinki. Odpowiada za sprawne funkcjonowanie kilku krytycznych procesów ciała. Możliwe jest, że organizm rozwinie niedobór witaminy B12. Ten niedobór jest zwykle zgłaszany z objawami zmęczenia. Ścisli wegetarianie, osoby pijące i palące, kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz osoby starsze zwykle wymagają suplementów witaminy B12. Czasami nasze ciało, głównie nasz układ trawienny, nie jest w stanie wchłonąć tej witaminy.

Może się to zdarzyć, gdy dana osoba ma niedokrwistość złośliwą, celiakię, chorobę Leśniowskiego-Crohna, wzrost bakterii w jelicie cienkim lub pasożyt. Osoby cierpiące na te schorzenia mogą również potrzebować suplementów witaminy B12. Niedobór witaminy B12 może powodować wiele chorób, takich jak niedokrwistość, zmęczenie, osłabienie, zaparcia, utrata apetytu, utrata masy ciała, depresja, słaba pamięć, bolesność jamy ustnej, astma, problemy ze wzrokiem i mała liczba plemników. Metylkobalamina jest biologicznie aktywną postacią witaminy B12, gotową do użycia przez tkanki i komórki.

Metylkobalamina jest wykorzystywana przez ciało znacznie wydajniej niż cyjanokobalamina i ma znacznie więcej retencji przez organizm po suplementacji. Metylokobalamina jest stosowana głównie przez wątrobę, mózg i układ nerwowy i powinna być pierwszą formą witaminy stosowaną podczas próby optymalizacji poziomów witaminy B12 i poprawy stanu zdrowia układu nerwowego i układu sercowo-naczyniowego. Choć droższa forma witaminy B12, Metyl B12 może okazać się znacznie tańszą wersją

FUNKCJE:

Witamina B12 przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego
Witamina B12 przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego
Witamina B12 przyczynia się do prawidłowego metabolizmu homocysteiny
Witamina B12 przyczynia się do normalnej funkcji psychologicznej
Witamina B12 przyczynia się do prawidłowego tworzenia czerwonych krwinek
Witamina B12 przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego
Witamina B12 przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia i zmęczenia
Witamina B12 odgrywa rolę w procesie podziału komórki

✔ Bez GMO

✔ Bez laktozy

✔ Bezglutenowy

✔ Bez soi

✔ Odpowiedni dla wegatarian

✔ Odpowiedni dla wegan

- PRODUCENT

W świecie, w którym jesteśmy otoczeni przez masę nowych produktów, Phoenix Nutrition podjęła inną drogę poprzez tworzenie produktów podstawowych, które spełniają oczekiwania bez zawyżania ceny. Nie używamy zbędnych składników, by nazwać swój skład "zastrzeżoną mieszanką", która nie wnosi nic nowego do suplementacji.

Produkty są wytwarzane w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, według standardów ISO 9001: 2008 oraz wytycznych GMP. Używamy najwyższej jakości surowców, od sprawdzonych dostawców. Każde partia jest badana i analizowana pod kątem autentyczności oraz potencjalnego zanieczyszczenia.

Wierzymy, że dobry produkt obroni się sam, używamy prostego etykietowania oraz pakujemy nasze produkty w wygodne opakowania foliowe przeznaczone do kontaktu z żywnością. Sprzedajemy produkty z pasji, a nie z trendu który ostatnio został zaobserwowany na wielu rynkach.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.