Solgar, Witamina B6 100 mg, 100 tabletek

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.


50,39 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

Solgar, Witamina B6 100 mg, 100 tabletek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 tabletka (podczas posiłku)

Data minimalnej trwałości: minimum rok od daty zakupu

Witamina B6 jest częścią grupy niezbędnych składników odżywczych znanych jako kompleks B. B Witaminy kompleksu, w tym B6, wspomagają metabolizm energii w organizmie. B6 pomaga utrzymać zdrowy układ nerwowy i funkcje mózgu. Wraz z kwasem foliowym i witaminą B12, B6 wspomaga zdrowie serca, wspierając zdrowy poziom homocysteiny już w normalnym zakresie. Odgrywa również integralną rolę w produkcji czerwonych krwinek.

- PRODUCENT

Solgar Produkty firmy Solgar importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Każdy słoiczek dodatkowo posiada folię zabezpieczającą wieczko, dopiero po jej zerwaniu możliwe jest otwarcie produktu. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy każdy produkt z USA.

Solgar tworzy innowacyjne produkty wysokiej jakości produkowane od 1947 roku.

Solgar jest na bieżąco ze wszystkimi badaniami naukowymi, dzięki czemu może dostarczać naturalne produkty poprawiające zdrowie oraz samopoczucie.

Własny zakład produkcyjny mieszczący się w New Jersey zapewnia staranną kontrolę na każdym etapie produkcji oraz zachowanie wszystkich standardów i procedur wymaganych dla osiągnięcia najwyższej jakości.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub masz jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.