MRM Complete E, 60 kapsułek WITAMINA E KOMPLEKS

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.


90,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

-SUPLEMENT DIETY

MRM Complete E, 60 kapsułek WITAMINA E KOMPLEKS

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta):2 kapsułki (podczas posiłku)

Data minimalnej trwałości: minimum rok od daty zakupu

Witamina E – dlaczego warto ją zażywać?

Witamina E w formie kapsułki, w szczególności gamma tokoferol, jest dobrze znana ze swoich silnych właściwości antyoksydacyjnych. Wykazuje ochronę antyoksydacyjną, zwłaszcza wobec peroksydacji lipidów. To potężne wsparcie dla zdrowia układu sercowo-naczyniowego, ale również chroni komórki przed toksynami i starzeniem się. Jeżeli więc chcą Państwo nabyć witaminę E w kapsułkach, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z niniejszą ofertą.

Witamina E. Kapsułki – przydatne informacje

Dostępna na niniejszej stronie witamina E w kapsułkach jest pozbawiona: mleka, jaj, orzeszków ziemnych, orzechów drzewa, ryb, skorupiaków, pszenicy, glutenu, drożdży, jak również sztucznych barwników. Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji jej spożycia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Witaminę E należy również przechowywać w temperaturze pokojowej. Nie należy stosować jej w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.

Witamina E w kapsułkach na każdą kieszeń

W trosce o zadowolenie wszystkich Klientów, którzy zdecydowali się na zakup witaminy E za pośrednictwem naszego sklepu, stworzyliśmy ofertę, która nie nadwyręży Państwa budżetu. Od lat udowadniamy, że dbanie o zdrowie nie musi wiązać się z wysokimi cenami, czego dowodem są wszystkie nasze witaminy. Jest to doskonała propozycja, którą docenia coraz większa grupa naszych zadowolonych Klientów, powracających do nas na kolejne zakupy.

Witamina E to szereg korzyści dla naszego organizmu

Kapsułki witaminy E, podobnie jak witamina C, są silnym przeciwutleniaczem, który skutecznie chroni organizm przed uszkodzeniami komórek, będącymi wynikiem działań wolnych rodników, jak również przed stresem oksydacyjnym. Witamina ta bierze udział w syntezie substancji przeciwkrzepliwych, jak i w utrzymaniu właściwej przepuszczalności błon komórkowych. Ponadto, skutecznie przeciwdziała występowaniu groźnych zakrzepów. Ma również duży wpływ na właściwą wydolność mięśni oraz wytwarzanie nasienia u mężczyzn. Jest niezbędna w trakcie trwania ciąży - odpowiada za utrzymanie oraz prawidłowy rozwój płodu.

Produkt jest pozbawiony: mleka, jaj, orzeszków ziemnych, orzechów drzewa, ryby, skorupiaki, pszenica, gluten, drożdże, ani sztucznych barwników.

- PRODUCENT

MRM poświęcona jest pogłębianiu zasad żywieniowych na arenie Alternative Healthcare. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów jest zaangażowany i z pasją dąży do rozwoju innowacyjnych suplementów diety.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.