Phoenix Witamina K2 MK7 500mcg NATTO 120 tabletek

Nowy produkt

Zastosowana formuła MK-7 dla poprawy poziomu we krwi
Poprawia wytrzymałość zębów i kości
Zmniejsza zwapnienia tkanek miękkich - zdrowie układu sercowo-naczyniowego
Działa synergicznie z witaminą D

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę.


66,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYPHOENIX Witamina K2 MK7 z soi NATTO 500 µg 120 tabletek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 tabletka (podczas posiłku

Data minimalnej trwałości: 11.2020

Nasza wysoka moc witaminy K2 wykorzystuje MK-7, optymalną formę witaminy K2 o długim okresie półtrwania, idealny do suplementacji. Witamina K2 ma zasadnicze znaczenie w regulacji wapnia poprzez aktywację białek osteokalcyny, które wprowadzają wapń do kości. Witamina K2 aktywuje również białko, które wiąże nadmiar wapnia, aby zapobiec zwapnieniu tętnic i tkanek miękkich.

Witamina K2 MK7 wspiera zdrowie kości, elastyczność tkanek miękkich i wspomaga metabolizm wapnia, który pomaga w utrzymaniu zdrowych kości . Doskonałą formą witaminy K dla optymalnej biodostępności jest oczyszczanaz fermentacji ciecierzyca, która jest naturalnie bogata w witaminę K2.K2 należy do grupy związków witaminy K zwanych manechinonami, które wykazują większą bioaktywność w porównaniu z K1, zwykłą formą uzupełniającą. K2 jest wchłaniana w pełni, pozostaje w ciele dłużej i zapewnia więcej korzyści dla kości, naczyń krwionośnych i innych miękkich tkanek.

Jak to działa?

Witamina K, rozpuszczalna w tłuszczach jest znana przede wszystkim ze swojej roli w regulacji krzepnięcia krwi. Witamina K występuje w dwóch głównych formach: flolequinonie i menaquinonach. Największą formą dietetyczną w żywności jest flolequinon, oznaczony jako witamina K1. Menaquinony są określane jako witamina K2 i są nazywane MK-7, MK-8 i MK9, zależnie od długości strukturalnie związanych łańcuchów cząsteczkowych połączonych z cząsteczką macierzystą.

FUNKCJE:

Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi
Witamina K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości
Witamina K2 MK-7 otrzymana jest ze sfermentowanej soi (natto)

 ✔ Bez GMO

✔ Bez laktozy

✔ Bezglutenowy

✔ Odpowiedni dla wegatarian

✔ Odpowiedni dla wegan

 

- PRODUCENT

W świecie, w którym jesteśmy otoczeni przez masę nowych produktów, Phoenix Nutrition podjęła inną drogę poprzez tworzenie produktów podstawowych, które spełniają oczekiwania bez zawyżania ceny. Nie używamy zbędnych składników, by nazwać swój skład "zastrzeżoną mieszanką", która nie wnosi nic nowego do suplementacji.

Produkty są wytwarzane w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, według standardów ISO 9001: 2008 oraz wytycznych GMP. Używamy najwyższej jakości surowców, od sprawdzonych dostawców. Każde partia jest badana i analizowana pod kątem autentyczności oraz potencjalnego zanieczyszczenia.

Wierzymy, że dobry produkt obroni się sam, używamy prostego etykietowania oraz pakujemy nasze produkty w wygodne opakowania foliowe przeznaczone do kontaktu z żywnością. Sprzedajemy produkty z pasji, a nie z trendu który ostatnio został zaobserwowany na wielu rynkach.

 

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.