NaturePRO Witamina K2 MK7 200 mcg 100 kapsułek

Nowy produkt

181 Przedmioty


40,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYNaturePRO Witamina K2 MK7 200 mcg 100 kapsułek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 kapsułka

Data minimalnej trwałości: 10/2023

-PRODUKT

Nasza wysoka moc witaminy K2 wykorzystuje MK-7, optymalną formę witaminy K2 o długim okresie półtrwania, idealny do suplementacji. Witamina K2 ma zasadnicze znaczenie w regulacji wapnia poprzez aktywację białek osteokalcyny, które wprowadzają wapń do kości. Witamina K2 aktywuje również białko, które wiąże nadmiar wapnia, aby zapobiec zwapnieniu tętnic i tkanek miękkich.

Witamina K2 MK7 wspiera zdrowie kości, elastyczność tkanek miękkich i wspomaga metabolizm wapnia, który pomaga w utrzymaniu zdrowych kości . Doskonałą formą witaminy K dla optymalnej biodostępności jest oczyszczanaz fermentacji ciecierzyca, która jest naturalnie bogata w witaminę K2.K2 należy do grupy związków witaminy K zwanych manechinonami, które wykazują większą bioaktywność w porównaniu z K1, zwykłą formą uzupełniającą. K2 jest wchłaniana w pełni, pozostaje w ciele dłużej i zapewnia więcej korzyści dla kości, naczyń krwionośnych i innych miękkich tkanek.

Jak to działa?

Witamina K, rozpuszczalna w tłuszczach jest znana przede wszystkim ze swojej roli w regulacji krzepnięcia krwi. Witamina K występuje w dwóch głównych formach: flolequinonie i menaquinonach. Największą formą dietetyczną w żywności jest flolequinon, oznaczony jako witamina K1. Menaquinony są określane jako witamina K2 i są nazywane MK-7, MK-8 i MK9, zależnie od długości strukturalnie związanych łańcuchów cząsteczkowych połączonych z cząsteczką macierzystą.

Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi
Witamina K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.