SOLGAR, Folian metafolin, 800 mcg, 100 tabletek

Nowy produkt

84 Przedmioty


100,35 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYSOLGAR, Folian metafolin (Metafolin®), 800 µg, 100 tabletek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 tabletka dziennie (podczas posiłku)

Data minimalnej trwałości: minimum rok od daty zakupu

Kwas foliowy (witamina B9)- jest witaminą rozpuszczalną w wodzie, której suplementowanie przynosi wielostronne korzyści, nie tylko kobietom w ciąży.

Do głównych funkcji pełnionych przez kwas foliowy w organizmie zalicza się:

• regulację wzrostu i funkcjonowanie komórek,

• wpływ na poziom homocysteiny, tj. aminokwasu, od którego zależy nasze zdrowie,

• zapobieganie chorobom serca, wylewom, zakrzepom żylnym

• zapobieganie anemii.

Kwas foliowy należy najpierw przekształcić w jego aktywną formę w serii biochemicznych etapów, zanim będzie mogła być wykorzystywana przez organizm.

Metafolin® (L-methylfolate) nie wymaga konwersji ponieważ jest przekształcony do postaci biologicznie aktywnej.

Może to być użyteczne w przypadku osób fizycznych, które mają trudności w przekształcenia kwasu foliowego do jego aktywnej formy. Aktywny kwas foliowy w tym preparacie sprzyja zdrowiu serca.

Obsługuje również układu nerwowy i tworzy czerwony krwinki.

- PRODUCENT

Solgar Produkty firmy Solgar importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Każdy słoiczek dodatkowo posiada folię zabezpieczającą wieczko, dopiero po jej zerwaniu możliwe jest otwarcie produktu. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy każdy produkt z USA.

Solgar tworzy innowacyjne produkty wysokiej jakości produkowane od 1947 roku.

Solgar jest na bieżąco ze wszystkimi badaniami naukowymi, dzięki czemu może dostarczać naturalne produkty poprawiające zdrowie oraz samopoczucie.

Własny zakład produkcyjny mieszczący się w New Jersey zapewnia staranną kontrolę na każdym etapie produkcji oraz zachowanie wszystkich standardów i procedur wymaganych dla osiągnięcia najwyższej jakości.

"Metafolin jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Merck KGaA, Darmstadt, Niemcy"

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub masz jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.