Phoenix, 5MTHF Folian B9 1000mcg 120 tabletek

Nowy produkt

5 Przedmioty


55,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYPHOENIX Kwas Foliowy, lewomefoliowy 5-MTHF, 1000µg, 120 tabletek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 tabletka (podczas posiłku)

Data minimalnej trwałości: 04/2022

 

Methyl Folate (L-5-MTHF, L-5-methyltetrahydrofolate) Jest bioaktywną postacią ważnego kwasu foliowego. Przy tradycyjnym stosowaniu syntetycznego kwasu foliowego konwersja musi odbywać się poprzez procesy biochemiczne w jelitach i wątrobie, aby przekształcić się w L-5-MTHF, proces, którego niektóre osoby nie są w stanie osiągnąć z powodu zaburzeń czynności jelitowych lub wątroby. Ze względu na swoją bioaktywną formę L-5-MTHF przewyższa inne formy suplementacji folianem, gwarantując wchłanianie i przezwyciężając nieskuteczność, jaką niektóre osoby mogą mieć z kwasem foliowym.
Ze względu na metylację 5 MTHF może działać jako donor metylowy, przekształcając homocysteinę aminokwasu w metioninę. Homocysteina jest biologicznym markerem ryzyka chorób sercowo-naczyniowych, które zmniejszają zarówno metylowy, jak i metylowy B12.
Methyl Folic jest zalecany zarówno kobietom, jak i mężczyznom, którzy pragną poprawić jakość komórek zarówno plemników jak i komórek jajowych. Stosowanie w czasie ciąży jest również zalecane w celu zmniejszenia częstości występowania niskiej masy urodzeniowej i wad cewy nerwowej.

FUNKCJE:

  • Kwas foliowy przyczynia się do wzrostu tkanki matki w czasie ciąży
  • Folian przyczynia się do prawidłowej syntezy aminokwasów
  • Kwas foliowy przyczynia się do prawidłowego tworzenia krwi
  • Kwas foliowy przyczynia się do prawidłowego metabolizmu homocysteiny
  • Kwas foliowy przyczynia się do normalnej funkcji psychologicznej
  • Kwas foliowy przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego
  • Kwas foliowy przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia i zmęczenia
  • Folian odgrywa rolę w procesie podziału komórki

Znany również jako: 5MTHF, methyl Folate, Folate, L-5-Methyltetrahydrofolate, Methyltetrahydrofolate, Levomefolic acid.

- PRODUCENT

W świecie, w którym jesteśmy otoczeni przez masę nowych produktów, Phoenix Nutrition podjęła inną drogę poprzez tworzenie produktów podstawowych, które spełniają oczekiwania bez zawyżania ceny. Nie używamy zbędnych składników, by nazwać swój skład "zastrzeżoną mieszanką", która nie wnosi nic nowego do suplementacji.

Produkty są wytwarzane w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, według standardów ISO 9001: 2008 oraz wytycznych GMP. Używamy najwyższej jakości surowców, od sprawdzonych dostawców. Każde partia jest badana i analizowana pod kątem autentyczności oraz potencjalnego zanieczyszczenia.

Wierzymy, że dobry produkt obroni się sam, używamy prostego etykietowania oraz pakujemy nasze produkty w wygodne opakowania foliowe przeznaczone do kontaktu z żywnością. Sprzedajemy produkty z pasji, a nie z trendu który ostatnio został zaobserwowany na wielu rynkach.

 

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.