Phoenix Nutrition Niacyna Witamina B3 100mg 120tab

Nowy produkt

9 Przedmioty


20,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYPHOENIX Niacyna, Niacin, 100mg, 120 tabletek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 tabletka (podczas posiłku)

Data minimalnej trwałości: minimum rok od daty zakupu

Witamina B3, znana również jako niacyna, jest suplementem diety o ogromnych korzyściach zdrowotnych przy przyjmowaniu w określonych ilościach. Witamina B3 jest jednym ze składników multiwitaminy B-complex. Przyjmowanie witaminy B3 może czasami wywoływać zaburzenia żołądkowe. Wskazane jest przyjmowanie witaminy z jedzeniem. Witamina B3 może powodować nieszkodliwe płukanie przy pierwszym użyciu. Witamina B3 jest naturalnie występującą substancją występującą w mięsie, drobiu, rybach, jajach i zielonych warzywach. Niedobór witaminy B3 może powodować pellagrę, zaburzenie układu trawiennego i nerwowego.

FUNKCJE:

  • Niacyna przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego
  • Niacyna przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego
  • Niacyna przyczynia się do normalnej funkcji psychologicznej
  • Niacyna przyczynia się do utrzymania prawidłowych błon śluzowych
  • Niacyna przyczynia się do utrzymania prawidłowej skóry
  • Niacyna przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia i znużenia

- PRODUCENT

W świecie, w którym jesteśmy otoczeni przez masę nowych produktów, Phoenix Nutrition podjęła inną drogę poprzez tworzenie produktów podstawowych, które spełniają oczekiwania bez zawyżania ceny. Nie używamy zbędnych składników, by nazwać swój skład "zastrzeżoną mieszanką", która nie wnosi nic nowego do suplementacji.

Produkty są wytwarzane w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, według standardów ISO 9001: 2008 oraz wytycznych GMP. Używamy najwyższej jakości surowców, od sprawdzonych dostawców. Każde partia jest badana i analizowana pod kątem autentyczności oraz potencjalnego zanieczyszczenia.

Wierzymy, że dobry produkt obroni się sam, używamy prostego etykietowania oraz pakujemy nasze produkty w wygodne opakowania foliowe przeznaczone do kontaktu z żywnością. Sprzedajemy produkty z pasji, a nie z trendu który ostatnio został zaobserwowany na wielu rynkach.

 

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.