Phoenix Nutrition ŻEŃ-SZEŃ Korański 1300 mg x120t

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.


29,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYPHOENIX Korean Panax Ginseng ŻEŃ-SZEŃ Korański 130 mg (z 1300mg korzenia) 120 tabletek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 do 2 tabletek

Data minimalnej trwałości: 04/2022

Żeń-szeń koreański, lub żeń-szeń Panax, jak jest również znany, był stosowany jako lek przez ponad 2000 lat. Żeń-szeń Panax zawiera unikalne związki zwane Ginsenozydy, które uważa się żeń-szeń za adaptatogen, regulujący metabolizm w organizmie i mający działanie normalizujące. Żeń-szeń Panax został z powodzeniem zastosowany w następujących celach: Zwiększenie poziomu energii, zmniejszenie skutków stresu i poprawa koncentracji, Poprawienie funkcji umysłowych, Poprawienie sprawności fizycznej, wspomaganie układu trawiennego, poprawianie rozkładu alkoholu

 

- PRODUCENT

W świecie, w którym jesteśmy otoczeni przez masę nowych produktów, Phoenix Nutrition podjęła inną drogę poprzez tworzenie produktów podstawowych, które spełniają oczekiwania bez zawyżania ceny. Nie używamy zbędnych składników, by nazwać swój skład "zastrzeżoną mieszanką", która nie wnosi nic nowego do suplementacji.

Produkty są wytwarzane w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, według standardów ISO 9001: 2008 oraz wytycznych GMP. Używamy najwyższej jakości surowców, od sprawdzonych dostawców. Każde partia jest badana i analizowana pod kątem autentyczności oraz potencjalnego zanieczyszczenia.

Wierzymy, że dobry produkt obroni się sam, używamy prostego etykietowania oraz pakujemy nasze produkty w wygodne opakowania foliowe przeznaczone do kontaktu z żywnością. Sprzedajemy produkty z pasji, a nie z trendu który ostatnio został zaobserwowany na wielu rynkach.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.