NOW FOODS Cascara Sagrada 450mg, 100 kaps.

Nowy produkt

3 Przedmioty

Wysyłka w przeciągu 1 dnia roboczego


38,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

NOW FOODS Cascara Sagrada 450mg, 100 kapsułek
Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 kapsułka dziennie przed snem, popijając szklanką wody (nie przekraczać zalecanej porcji)

Data minimalnej trwałości: minimum rok od daty zakupu

Cascara Sagrada (Rhamnus purshiana), ma długą historię użycia tradycyjnych zielarzy, ponieważ pomaga w perystaltyce jelit oraz stymuluje wydzielanie soków trawiennych.

- PRODUCENT

Produkty firmy Now Foods importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy każdy produkt z USA.

Now Foods istnieje od 1968 roku i jest liderem sprzedaży produktów naturalnych. Jej korzenie sięgają czasów, w których suplementy diety nie były tak powszechnie stosowane. Misją firmy jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości w przystępnej cenie. Własne laboratorium, liczne badania i lata doświadczeń pozwalają na produkcję suplementów umożliwiających ludziom prowadzenie zdrowego trybu życia.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.