SOLGAR, Quercetin with Ester-C Plus 50 kapsułek

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.


84,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYSOLGAR, Quercetin with Ester-C Plus 50 kapsułek

Zalecane dzienne dawkowanie: 2 kapsułki do dwóch razy dziennie

Data minimalnej trwałości: przynajmniej rok od daty zakupu

Kompleks kwercetyny Solgara zawiera ważny bioflawonoid Quercetin w synergistycznej formule z Ester-C Plus i Bromelainą, aby zapewnić wyjątkową ochronę antyoksydacyjną, jak również naturalne wsparcie sezonowe. Kwercetyna występuje w cebuli i innych produktach spożywczych. Posiada właściwości antyoksydacyjne, które pomagają stabilizować błony komórkowe. Ester-C Plus zapewnia opatentowaną, pH neutralną (niekwaśną) formę witaminy C, która jest łagodna dla żołądka. Ester-C Plus oferuje dodatkowe zalety włączenia jagód aceroli, bioflawonoidów cytrusowych, rutyny i róży. Ta formuła zawiera również bromelainę, naturalny enzym pochodzący z ananasa.

- PRODUCENT

Produkty firmy Solgar importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Każdy słoiczek dodatkowo posiada folię zabezpieczającą wieczko, dopiero po jej zerwaniu możliwe jest otwarcie produktu. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy każdy produkt z USA.

Solgar tworzy innowacyjne produkty wysokiej jakości produkowane od 1947 roku.

Solgar jest na bieżąco ze wszystkimi badaniami naukowymi, dzięki czemu może dostarczać naturalne produkty poprawiające zdrowie oraz samopoczucie.

Własny zakład produkcyjny mieszczący się w New Jersey zapewnia staranną kontrolę na każdym etapie produkcji oraz zachowanie wszystkich standardów i procedur wymaganych dla osiągnięcia najwyższej jakości.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.