Solaray Olej z oregano 150 mg 60 kapsułek

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.


0,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

Solaray Olej z oregano 150 mg 60 kapsułek vegan.

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 kapsułka (nie przekraczać zalecanej porcji)

Data minimalnej trwałości: 08/2022

Olejek z oregano tradycyjnie stosuje się w celu poprawy trawienia, funkcjonowania układu oddechowego i immunologicznego oraz ze względu na jego właściwości antyoksydacyjne.

Dzięki dzisiejszej nauce wiemy, że olejek z dzikiego oregano zawiera w sobie dużo fenoli, w tym przede wszystkim karwakrol i tymol.

karwakrol pobudza ośrodki naczynioruchowe. Ma również właściwości moczopędne oraz wzmagające produkcję potu i żółci. Dzięki temu nasz organizm jest pobudzany do procesów oczyszczających i detoksykujących. Olejek z dzikiego oregano stosowany zewnętrznie działa rozgrzewająco, ale także przeciwbólowo.

Może więc być stosowany przez osoby uprawiające różne sporty, w przypadku urazów mięśni oraz bolesnych skurczów. Tego specyfiku używa się także jako środka wspomagającego przy leczeniu ran, oparzeń i ukąszeń.

- PRODUCENT

Solaray jest flagową marką rodziny marek Nutraceutical. Z prawie 1000 produktów zapewniamy pełną linię ziół, ekstraktów ziołowych, witamin, minerałów i specjalnych składników, takich jak aminokwasy, kwasy tłuszczowe, probiotyki, enzymy i formuły funkcjonalne zaprojektowane z myślą o dzisiejszym stylu życia. Nasze proste białe etykiety - ozdobione znakomitą tęczą Solaray - są rozpoznawalne w ponad 9 000 sklepów ze zdrową żywnością w całym kraju i 60 krajach na całym świecie. Nasza paleta kolorowych pokryw identyfikuje każdą kategorię produktów, więc całe zioło w zielonej pokrywce, na przykład, łatwo odróżnia się od ekstraktu ziołowego w kasztanowej pokrywce lub mieszanki w niebieskiej pokrywce. Witaminy, minerały i specjalne formuły znajdują się w butelkach z białymi wieczkami. Solaray przyciągnął wiernych fanów od momentu jego uruchomienia w 1973 r., Ponieważ ludzie kojarzą go z niezrównaną jakością, obsługą, innowacją i czystością.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.