SOLGAR, Milk Thistle Herb Extract, 150 kapsułek

Nowy produkt

Wysyłka w przeciągu 5 dni roboczych


219,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYSOLGAR, Milk Thistle Herb Extract, 150 kapsułek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 kapsułka do 3 razy dziennie(podczas posiłku)

Data minimalnej trwałości: minimum rok od daty zakupu

Ostropest plamisty (Milk Thistle) jest jednym z najlepiej przebadanych ziół stosowanych współcześnie. Swą skuteczność zawdzięcza trzem chroniącym wątrobę substancjom, które łącznie zwane są sylimaryną. Sylimaryna regeneruje oraz chroni wątrobę.

Wzmacniając komórkowe procesy syntezy białek, prowadzi do szybszej budowy nowych komórek wątroby i w ten sposób poprawia zdolność wątroby do samoregeneracji.

Sylimaryna stabilizuje i osłania błony komórkowe hepatocytów oraz ochrania miąższ wątroby przed działaniem różnorakich toksyn. Ma działanie detoksykacyjne, odtruwa wątrobę przez zwiększanie aktywności enzymów wątrobowych, które odpowiedzialne są za oczyszczanie wątroby z toksyn, rozkładanie leków i związków toksycznych.

Milk Thistle działa również rozkurczająco na mięśnie gładkie przewodów żółciowych, wzmaga tworzenie żółci (działanie żółciopędne, żółciotwórcze), dzięki czemu poprawia się trawienie kwasów tłuszczowych. Działa także przeciwzapalnie na wątrobę, przewód żółciowy i pęcherzyk żółciowy.

Działanie to polega na skutecznym hamowaniu powstawania w organizmie szkodliwych związków w szczególności inicjujących stan zapalny. Preparaty z ostropestu plamistego są również silnymi przeciwutleniaczami, ochraniają nie tylko wątrobę, ale i cały organizm przed atakiem wolnych rodników tlenowych.

- PRODUCENT

Rozpoczęliśmy działalność w 1947 roku i od tego czasu ze zdrowego rodzinnego przedsiębiorstwa rozwinęliśmy działalność do firmy służącej zdrowiu milionów rodzin. Wiemy, że jest ono bezcenne, dlatego wszystkie produkty tworzymy w oparciu o najnowocześniejsze badania naukowe, drobiazgową kontrolę jakości i troskliwą obsługę pacjenta. Dzięki temu przez pięć dekad wprowadziliśmy ponad 400 wyjątkowych produktów, za które naprawdę odpowiadamy od początku do końca. I jesteśmy z nich dumni, bo sfinansowaliśmy badania zależności między odżywianiem a chorobą, by tworzyć doskonałe receptury. Jako jedni z nielicznych na świecie przez kilkadziesiąt ostatnich lat analizowaliśmy wpływ tych samych ziół, witamin, minerałów na organizm dążąc do perfekcji we wspieraniu zdrowia człowieka. To my stworzyliśmy przełomową technologię pozwalającą powlekać tabletki naturalnym składnikiem opartym na wodzie, a nie tanim szelakiem z owadów, jak czynią to inni producenci. W naszym ultranowoczesnym laboratorium powstały kapsułki z najczystszych surowców roślinnych (Vegicaps) a nie półproduktów zwierzęcych. Już kilka pokoleń ludzi dostrzega, że nasze witaminy, minerały i zioła różnią się jakością od reszty.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.