Phoenix SAW Palmetto Palma Sabałowa 1200mg 120kaps

Nowy produkt

8 Przedmioty


32,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

-SUPLEMENT DIETY

Phoenix Nutrition SAW Palmetto Palma Sabałowa 120 kapsułek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 3 kapsułki (podczas posiłku)

Data minimalnej trwałości: 07.2020

Saw Palmetto to ekstrakt pochodzący z drzewa serenoa repens, którego owoce są bogate w kwasy tłuszczowe. Te kwasy tłuszczowe mają zdolność blokowania enzymu, który przekształca testosteron w bardziej androgenną formę, taką jak dihydrotestosteron (DHT). Niższe poziomy DHT mogą pomóc w wypadaniu włosów i obniżaniu dolnych objawów dolnych dróg moczowych (LUTS).

 

- PRODUCENT

W świecie, w którym jesteśmy otoczeni przez masę nowych produktów, Phoenix Nutrition podjęła inną drogę poprzez tworzenie produktów podstawowych, które spełniają oczekiwania bez zawyżania ceny. Nie używamy zbędnych składników, by nazwać swój skład "zastrzeżoną mieszanką", która nie wnosi nic nowego do suplementacji.

Produkty są wytwarzane w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, według standardów ISO 9001: 2008 oraz wytycznych GMP. Używamy najwyższej jakości surowców, od sprawdzonych dostawców. Każde partia jest badana i analizowana pod kątem autentyczności oraz potencjalnego zanieczyszczenia.

Wierzymy, że dobry produkt obroni się sam, używamy prostego etykietowania oraz pakujemy nasze produkty w wygodne opakowania foliowe przeznaczone do kontaktu z żywnością. Sprzedajemy produkty z pasji, a nie z trendu który ostatnio został zaobserwowany na wielu rynkach.

 

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.