Healthy Origins Spirulina 500 mg, 180 Tabl.

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.


37,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

Healthy Origins, Spirulina 500 mg, 180 Tabletek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 3 tabletki do dwóch razy dziennie(nie przekraczać zalecanej porcji)

Data minimalnej trwałości: 12.2019

Spirulina to sproszkowane algi słodkowodne, nazywana jest zielonym mięsem, Ze względu na dużą zawartość białka. Dzięki dużej zawartości chlorofilu znakomicie oczyszcza krew, ponadto zapewnia organizmowi impuls do produkcji własnej energii, oczyszcza organizm z toksyn, wspomaga układ odpornościowy , usprawnia prace nerek ,serca i wątroby. Jej silne właściwości utleniające pomagają przywrócić naszemu organizmowi naturalny odczyn pH, co skutkuje zmniejszeniem występowania stanów zapalnych.

- PRODUCENT

Healthy Origins została założona w 1966 roku z prostą, ale ważną misją dostarczania zdrowych produktów z wiarygodnego źródła.

W ofercie są najwyższej jakości produkty od sprawdzonych i renomowanych dostawców z całego świata. Większość aktywnych składników została opatentowana co zapewnia wysoką jakość.

Produkty zostały opracowane według kompozycji odpowiednich dla organizmu, a produkcja odbywa się zgodnie ze wszystkimi standardami przetwarzania. Wszystkie składniki są ujawnione na etykiecie dzięki czemu macie Państwo pewność, że nie znajdziecie w produktach Healthy Orginis składników zmniejszających biodostępność substancji aktywnych.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub masz jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.